velká zábava pro malé diváky

dětský program
  • dětské publikum se do našich programů aktivně a s velkou radostí zapojuje
  • komické scény se střídají s legračními kouzly, efektními triky, žonglérskými kousky a mýdlovými bublinami
  • představení pro školy a školky či soukromé oslavy, pro obecní slavnosti, den dětí nebo třeba pro karneval a mikulášskou nadílku

„Věděla jsem, že to bude originální, ale vystoupení překonalo mé představy! Jak jste zapojil děti, jak jste s nimi mluvil bylo parádní.“

Jitka P. Občanské sdružení Hrubšice

„Děti i dospělí se výborně bavili. Syn o bublinách, "spoďárách" a hůlce mluví celý den.“

Květa T. ZŠ Beroun

„To šou neuježitelný vješi! Kouželnyku mužeš pani ušiteuku uděvat na šlepisi?“

děti ze školky a neřekneme odkud

reakce skutečných diváků

radost ratolestem

Vyberte z několika představení, které pro vaše nejmenší připravují Robert a Ingrid Navaro s nasazením celého srdce. Žádné dítko neochudíme o zábavné žonglování, obrovské mýdlové bubliny a spoustu legrace s nešikovným kouzlením. V našem repertoáru si vybere mateřská škola, pořadatel dětských akcí i soukromá společnost.

video

program

kouzelník a bublinky
kouzelník a zlobivé míčky

To jsou dvě veselá a pestrá představení pro děti v délce cca 45 minut plná legračních interaktivních kouzel, vtipu, akrobatiky a bublinové show nebo komické žonglérské show.

program trvá 45 minut

kouzelnická komedie

To je rodinná show pro děti od 3 do 99 let v délce 105 minut včetně krátké přestávky. Kouzelnická komedie je mix toho nejlepšího z našich kouzelnických, komických, akrobatických, žonglérských a bublinových vystoupení. Představení z nehož diváci odcházejí okouzlení, rozesmátí, udivení, nadšení a plní zážitků.

program trvá 105 minut

akrobatický tanec s obručemi

Temperamentní vystoupení, při kterém Ingrid roztáčí na různých částech těla spoustu obručí. Pozor ať se vám nezamotá hlava.

program trvá cca 5–7 minut

balanc se skleničkami

Elegantní vystoupení, při kterém Ingrid balancuje pyramidy skleniček, váz a číší a dokonce meče a nože špičku na špičce.

program trvá cca 5–7 minut

program na přání

Obraťte se na nás s přáním na sestavení specifického představení plného pestré zábavy. Ať už je to mikulášská nadílka, den dětí nebo narozeniny, sestavíme pro vás nezapomenutelný program pro každou příležitost.